ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο?

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο?

Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_lcap80%Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_rcap 80% 
[ 8 ]
Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_lcap10%Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_lcap10%Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_lcap0%Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_lcap0%Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 10
 
 

Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? Empty Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο?

Δημοσίευση  loukitsa Δευ Ιουν 07, 2010 6:02 am

Ακούω τις γνωμες σας! cheers
loukitsa
loukitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο? Empty Απ: Πως σας φάνηκε στον πρώτο κύκλο?

Δημοσίευση  Konstantina Antonopoulou Τετ Ιουν 09, 2010 7:49 am

Oταν αρχισαν τα μυστικα της εδεμ ηταν κατι καινουριο και μια συγκριση με τη βερα στο δεξι υπηρχε απο την στιγμη που ηταν απο το ιδιο διδυμο γραμμενο. Οταν προτοειδα τον Παναγιωτη Πετρακη στο ρολο του Λουκα Βενετη μου αρεσε αλλα δεν τον ειχα συνηθισει ακομα, με τον καιρο μου αρεσε ολο και περισσοτερο οπου ανακαλυψα ποσο πολυταλαντος ειναι. Ο ρολος του ταιριαζει απολυτα και εχει αναδειχτει ως ο πιο αγαπημενος μου στη σειρα. Ευχομαι να μας δωσει πιο πολλα που ειναι σιγορο γιατι εχει παθος και συναισθηση καθως και υπευθυνοτητα στη δουλεια του.
Konstantina Antonopoulou
Konstantina Antonopoulou

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Σ' ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης