ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μοναδικός!Αξεπέραστος!

Πήγαινε κάτω

Μοναδικός!Αξεπέραστος! Empty Μοναδικός!Αξεπέραστος!

Δημοσίευση  panpetrakatsi Πεμ Ιουλ 08, 2010 7:43 am

Λοιπόν...ας κάνω το πρώτο σχόλιο!Χιχιχιχχι!
Ειλικρινά είναι η καλύτερη μουσική παράσταση που έχω παρακολουθήσει και πιστεύω ότι δεν θα υπάρξει άλλη που να με μαγέψει τόσο πολύ!Τι να σχολιάσω πρώτα πρώτα; Την απίστευτα φοβερή έναρξη με soundtrack απο την αγαπημένη μου ταινία ''Πειρατές της Καραϊβικής'' και αμέσως μετά την καταπληκτική ερμηνεία της κα.Λοτσάρη;Ή μήπως καλύτερα την ΘΕΪΚΗ ερμηνεία του Παναγιώτη στο τραγούδι ''Surrender'' του Εlvis Presley σε μια μοναδική και καταπληκτική διασκευή;;;;Και φυσικά ανατρίχιασα στο τραγούδι ''Un giorno per noi'' που ερμήνευσε ο Παναγιώτης μαζί με τη Νίνα Λοτσάρη και τον Κων/νο Καζάκο!!!!Τα λόγια περιττά!Όσοι με ξέρουν σίγουρα θα έχουν καταλάβει τη μεγάλη αδυναμία που έχω στη βενετσιάνικη στολή που φορούσε ο Παναγιώτης μας κατά την έναρξη!!!!Αχ!!! Μοναδικός!Αξεπέραστος! 12396 Μοναδικός!Αξεπέραστος! 481569 Wink faint
Και φυσικά θα ήταν αδύνατο να μην ανατριχιάσω και να μην συγκινηθώ με την ΜΕΓΑΛΗ και ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ ερμηνεία του γλυκούλη μας
στο τραγούδι ''Je suis malade''...Δεν ξέρω και πολύ καλά γαλλικά,αλλά ούτε βρίσκομαι και σε αυτή τη ''φάση'' της ζωής μου ώστε να με εκφράζει το τραγούδι...Αρκούσε όμως η δυναμική ερμηνεία του Παναγιώτη για να με κάνει να δακρύσω...Είναι λίγοι οι καλλιτέχνες που διαθέτουν τέτοια φωνή ώστε να με συνεπαίρνουν και να με συγκινούν...Από αυτό και μόνο καταλαβαίνει κανείς για τι ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ μιλάμε!!!!!!!Το έχω πει πολλές φορές και θα το λέω όσο ζω: Χαίρομαι και ευχαριστώ τον Θεό που υπάρχει ο Παναγιώτης και δίνει φως στον καλλιτεχνικό χώρο,αλλά και στις ζωές μας!Να΄ναι καλά πάντα και να μας χαρίζει μοναδικές στιγμές! bowing bowing bowing Μοναδικός!Αξεπέραστος! 291722 Μοναδικός!Αξεπέραστος! 291722 Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers
panpetrakatsi
panpetrakatsi

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Στον κόσμο της Jane Austen!!Just kidding!Θα'θελα!Χανιά/Ρέθυμνο!

https://www.youtube.com/user/shiny1991

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης