ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη

+2
Konstantina Antonopoulou
loukitsa
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη Empty Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη

Δημοσίευση  loukitsa Δευ Ιουν 07, 2010 6:53 am

Εδω θα γραφουμε τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη μας Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τετ Ιουν 09, 2010 1:05 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη Empty Απ: Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη

Δημοσίευση  Konstantina Antonopoulou Τετ Ιουν 09, 2010 8:11 am

Παναγιωτη μου οτι και να πω για εσενα θα ειναι λιγο. Ξερεις ποσο πολυ σ' αγαπω, αλλωστε τα εχουμε πει πολλες φορες οι δυο μας. Το αστερι σου να λαμπει παντα οπως το χαμογελο σου. Ομορφαινεις τα απογευματα μας και οσοι σε γνωριζουμε και εισαι φιλος μας ομορφαινεις και την ζωη μας. Να εισαι παντα υγιης, να εχεις επαγγελματικη καταξιωση γιατι πραγματικα το αξιζεις, εχεις καταφερει πολλα με σκληρη δουλεια και αγωνα και αυτο δεν μπορει να στο αμφισβητησει και να στο παρει κανεις. Να προσεχεις και ευχομαι επισης να εχεις στη ζωη σου αγαπη, ευτυχια, ισσοροπιες και να ερθουν ολα οπως ακριβως τα ονειρευεσαι. Σ' αγαπω πολυ μικρε μου "Τακη Σοκολατακι" σου θυμιζει κατι αυτο? χαχαχαχα Φιλακια!!!!!!!!!!!
Konstantina Antonopoulou
Konstantina Antonopoulou

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Σ' ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη Empty Απ: Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη

Δημοσίευση  nora19 Πεμ Ιουν 10, 2010 4:08 am

Παναγιώτη μου απο τη μερα που σε γνώρισα ως Λουκα στα Μυστικα της Εδέμ μου κεντρισες με τη μια το ενδιαφερον. Σε ξεχωρισα αμεσως. Γνωριζοντας σε τον τελευταιο καιρο μεσα απο τις συνεντευξεις σου, τις παραστάσεις σου και τη γενικοτερη παρουσια σου ως καλλιτεχνη σε λατρεψα. Όχι μονο εχω μεινει αναυδη με το μοναδικο σου ταλεντο αλλα εχω μαγευτει και απο το χαρακτηρα σου, την αυθεντικοτητα που βγαζεις, τη γνησια αρχοντια, την ομορφη και ζεστη καρδια σου.

Η φωνή σου με εχει σημαδεψει καθως βγαζει απιστευτο συναισθημα. Τραγουδια που δεν ειχα ξανακουσει τα λατρεψα μεσα απο τη μοναδικη φωνη σου. Ειτε αυτα ηταν ισπανικα ειτε γαλλικα ειτε αγγλικα. Τους εδωσες το δικο σου στιγμα. Πραγματικα μας φωτιζεις τη ζωη με το αστρο σου και να ξερεις πως υπαρχουν παρα πολλοι ανθρωποι που νιωθουν το ιδιο για εσενα. Μας εχεις κερδισει με τη σεμνη παρουσια σου. Μακαρι να ειχα την ευκαιρια να σε γνωρισω απο κοντα. Μα και εσυ βρε παιδι μου εχεις παει σχεδον παντου εκτος απο τη Θεσσαλονικη! Laughing ευχομαι να μπορεσεις καποτε στο πλαισιο καποιας καλλιτεχνικης δουλειας σου να επισκεφτεις και τη συμπρωτευουσα ωστε να σε δω επιτελους απο κοντα! Να σαι παντα καλα με ενα τεραστιο χαμογελο στα χειλη και πολλη αγαπη ! Ευχομαι να πετυχεις ολους τους στοχους που εχεις θεσει και να εχεις παντα την επιτυχια που γνωριζεις τωρα! Σου αξιζει! I love you

nora19

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη Empty Απ: Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη

Δημοσίευση  panpetrakatsi Κυρ Ιουν 13, 2010 4:54 am

Γλυκέ Παναγιώτη,

Σου εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο καλοκαίρι με πολλή ξεκούραση(=ύπνος,μπανάκια,κτλ κτλ!χαχα!)!!!!Ανυπομονω να ερθει η επομενη σεζον ωστε να ανεβω Αθηνα και να σε απολαυσω γι'αλλη μια φορα (και παραπανω φορες!) σε ο,τι κι αν κανεις!Ειμαι σιγουρη οτι θα μας αφησεις ολους παλι εκπληκτους με την μαγευτικη και εξαιρετικη σου φωνη!Θα μας ταξιδεψεις με αυτον τον μοναδικο σου τροπο!
Εννοειται οτι περιμενουμε με ανυπομονησια και το πρωτο σου cd για να το ακουμε καθε μερα και να ξεφευγουμε ,να πηγαινουμε σε εναν φανταστικο κοσμο!Θα το πω ξανα και συνεχεια θα το λεω:Σε ευχαριστουμε που υπαρχεις και δινεις φως οχι μονο στον καλλιτεχνικο χωρο,αλλα και στη ζωη μας και στην καρδια μας!Να σε εχει ο Θεος καλα γιατι εισαι πραγματικα σπανιος ανθρωπος!Και το λεω αυτο με απολυτη ειλικρινεια και σιγουρια!Να περνας παντα καλα !

Φιλακια πολλα απο Χανια/Ρεθυμνο Κρητης!
panpetrakatsi
panpetrakatsi

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Στον κόσμο της Jane Austen!!Just kidding!Θα'θελα!Χανιά/Ρέθυμνο!

https://www.youtube.com/user/shiny1991

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη Empty Γιατί λατρεύουμε τον Παναγιώτη Πετράκη;

Δημοσίευση  realfanaki Σαβ Ιουν 19, 2010 2:46 am

Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη 481569 Μα γιατί......

realfanaki

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Athina

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη Empty Απ: Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη

Δημοσίευση  loukitsa Σαβ Ιουν 19, 2010 4:49 am

realfanaki έγραψε:Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη 481569 Μα γιατί......

Επειδη υπάρχει ηδη ανοιχτο τοπικ το μεταφερω εκει Very Happy
loukitsa
loukitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη Empty Απ: Τα μηνύματα μας για τον Παναγιωτη

Δημοσίευση  efterpi Παρ Ιουλ 16, 2010 2:46 pm

EGW THELW NA EYXHTHW STON KYRIO PETRAKH,OTI KALUTERO STHN PROSWPIKH TOU ZWH KAI EPAGELMATIKH TOU STADIODROMIA.THA TON STHRIZOUME OLOI,THA EIMASTE DIPLA TOU KAI THA XAIROMASTE IDIAITERA NA TON BLEPOUME NA ANEBAINEI OLO KAI PIO PSHLA.NA EINAI PANTA KALA ,GEROS ,DUNATOS KAI TOU EYXOMAI NA EXEI ENA OMORFO KAI KSEKOURASTO KALOKAIRI.ME IDIAITERH EKTIMHSH STON ANTRWPO KAI KALLITEXNH PANAGIWTH!!!!!NA EISTE PANTA KALA!!!

efterpi

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : peiraias

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης