ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πού Βγαίνω: Παναγιώτης Πετράκης 10.3.2009 www.yupi.gr

Πήγαινε κάτω

Πού Βγαίνω: Παναγιώτης Πετράκης 10.3.2009   www.yupi.gr Empty Πού Βγαίνω: Παναγιώτης Πετράκης 10.3.2009 www.yupi.gr

Δημοσίευση  loukitsa Δευ Ιουν 07, 2010 10:02 am

Πού Βγαίνω: Παναγιώτης Πετράκης
Ρωτάμε τους διάσημους να μας πουν πού συχνάζουν - και μας λένε!

Ο Λουκάς από την... παρέα της Φεγγαρόπετρας, άφησε (προς το παρόν) την Νέα Υόρκη και το Λονδίνο, (όπου συμμετείχε σε μεγάλες θεατρικές παραστάσεις), έμεινε στην Αθήνα, παρουσιάζει μια Flash Royal παράσταση με τραγούδια από τον κινηματογράφο στο Casablanca, στο πλευρό της Νίνας Λοτσάρη, και μας αποκαλύπτει κάθε απόγευμα... Μυστικά της Εδέμ! Στο Yupi αποκαλύπτει και τις δικές του αγαπημένες γωνιές της Αθήνας!

Πίστες, μουσικές σκηνές ή συναυλίες; Τι είδες πρόσφατα που σου άρεσε;
Δυστυχώς με το υπερφορτωμένο πρόγραμμά μου, δεν έχω καταφέρει να δω τίποτα φέτος. Θέλω, όμως, να πάω παντού!

Έχεις κάποιο μαγαζί-στέκι; Ποιο είναι το standard μέρος για καφέ με την παρέα σου;
Δεν έχω ένα standard μέρος. Απλά μου αρέσουν τα ήσυχα cafe με ζεστή ατμόσφαιρα και προσεγμένη αισθητική.

Τι εστιατόρια επιλέγεις συνήθως και ποιο είναι το αγαπημένο σου;
Συνήθως μου αρέσουν εστιατόρια με πολυεθνική κουζίνα. Αν θα έπρεπε να ξεχωρίσω, δύο είναι αυτά που πηγαίνω περισσότερο, τα "Πρόσωπα" στο Γκάζι και το "Kitchen Bar" στο Χαλάνδρι.

Πόσο συχνά πας σινεμά; Ποια ταινία είδες τελευταία; Ποιου star δεν χάνεις ταινία;
Προσπαθώ να πηγαίνω συχνά γιατί είναι η αγαπημένη μου διασκέδαση. Τελευταία ταινία που είδα ήταν το "Αμφιβολία". Συνήθως με τραβούν οι ταινίες και όχι οι stars, αλλά όταν παίζουν ηθοποιοί όπως: η Κέιτ Γουίνσλετ, η Μέριλ Στριπ, ο Κόλιν Φάρελ, o Άντονι Χόπκινς είναι το πιο πιθανό ότι θα τη δω την ταινία.

Χρόνος για θέατρο; Τι είδους παραστάσεις επιλέγεις συνήθως; Ποια είδες πρόσφατα και σε συγκλόνισε;
Λόγω δουλειάς προσπαθώ να βλέπω όσο γίνεται περισσότερες παραστάσεις. Μία παράσταση που με συγκλόνισε φέτος ήταν το "Χωρίς Μουσική" στο Θέατρο του Νέου Κόσμου.

http://www.yupi.gr/events/c8321/Poy_Bgainw:_Panagiwths_Petrakhs.html
loukitsa
loukitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης