ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Πετράκης: “Δεν νομίζω ότι έχω ερωτευτεί πραγματικά” gossip-tv.gr 31.3.2010

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: “Δεν νομίζω ότι έχω ερωτευτεί πραγματικά”   gossip-tv.gr 31.3.2010 Empty Παναγιώτης Πετράκης: “Δεν νομίζω ότι έχω ερωτευτεί πραγματικά” gossip-tv.gr 31.3.2010

Δημοσίευση  loukitsa Δευ Ιουν 07, 2010 10:19 am

Παναγιώτης Πετράκης: “Δεν νομίζω ότι έχω ερωτευτεί πραγματικά”
Δημοσιεύθηκε: 31.03.10 14:02
Ο γοητευτικός Παναγιώτης Πετράκης που εμφανίζεται στα “Μυστικά της Εδέμ” μιλά για τους έρωτες, αλλά και τα φλερτ του. Ο ηθοποιός απάντησε στην ερώτηση για το πώς είναι όταν ερωτεύεται λέγοντας: “Δεν μπορώ να απαντήσω σε αυτή την ερώτηση γιατί δεν νομίζω ότι έχω ερωτευτεί πραγματικά. Έχω υπάρξει ενθουσιασμένος, έχω νιώσει κάποια σκιρτήματα αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αυτό είναι έρωτας ή απλά έμμονη ιδέα. Ο έρωτας έχει να κάνει με χημικές αντιδράσεις και δεν μπορείς να το ελέγξεις με τη λογική. Φαντάζομαι ότι έρχεται κάποια στιγμή που γίνεται μέσα σου ένα κλικ και πέφτεις ξερός. Ε, για μένα αυτή η στιγμή δεν έχει έρθει ακόμα.” Όσο για το αν φλερτάρει, ο Παναγιώτης Πετράκης τόνισε: “Είμαι αρκετά ντροπαλός και φοβάμαι την απόρριψη και αυτό με κάνει να είμαι συγκρατημένος ως προς το να κάνω το πρώτο βήμα. Πάντως έχω φάει αρκετές χυλόπιτες μέχρι τώρα και παρόλο που μου αρέσει το φλερτ, μπορεί να έχω και δυο χρόνια να φλερτάρω.
ΠΗΓΗ OK.

http://www.gossip-tv.gr/story/33050/panagiotes-petrakes-den-nomizo-oti-ekho-eroteutei-pragmatika
loukitsa
loukitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης