ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Πετράκης: «Μου αρέσει να με διεκδικούν» gossip-tv.gr 25.1.2010

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης: «Μου αρέσει να με διεκδικούν»   gossip-tv.gr  25.1.2010 Empty Παναγιώτης Πετράκης: «Μου αρέσει να με διεκδικούν» gossip-tv.gr 25.1.2010

Δημοσίευση  loukitsa Δευ Ιουν 07, 2010 10:24 am

Παναγιώτης Πετράκης: «Μου αρέσει να με διεκδικούν»
Δημοσιεύθηκε: 25.01.10 21:21
«Μου αρέσει να με διεκδικούν. Το να διεκδικείς ενέχει πάντα και τον κίνδυνο της απόρριψης και εγώ ακόμα δεν έχω κατακτήσει την ωριμότητα να μπορώ να τη διαχειριστώ» τόνισε ο Παναγιώτης Πετράκης. Θα έκανε όμως τα πάντα για μια γυναίκα, για έναν μεγάλο έρωτα; «Όταν είσαι ερωτευμένος δεν υπάρχουν όρια σε αυτά που μπορείς να κάνεις για το αντικείμενο του πόθου σου. Το όριο θα έμπαινε μόνο από τη στιγμή που θα αντιλαμβανόμουν ότι γίνομαι αντικείμενο εκμετάλλευσης». Ο ηθοποιός αναφέρθηκε και στην τηλεόραση. «Η τηλεόραση μου έδωσε την ευκαιρία να απευθυνθώ σε μια πολύ μεγαλύτερη μερίδα κοινού, να γίνει γνωστή η δουλειά μου και να γίνω αγαπητός. Χρωστάω πολλά στα «Μυστικά της Εδέμ» και κατ’ επέκταση στην τηλεόραση». Πόσο όμως δύσκολη ήταν η διαδρομή του μέχρι την επιτυχία; «Ήταν δύσκολη η διαδρομή μου. Σε κάποια φάση είχα απογοητευτεί τόσο, που σκέφτηκα να αφήσω την Ελλάδα και να επιδιώξω καριέρα στο Λονδίνο ή τη Νέα Υόρκη, όπου οι ευκαιρίες θα ήταν περισσότερες, ειδικά στο δύσκολο δρόμο του θεάτρου». Και συνέχισε: «Την επόμενη χρόνια πρόεκυψαν «Τα μυστικά της Εδέμ» με την ανεκτίμητη αρωγή του Σταμάτη Φασουλή, ο οποίος με πρότεινε και όλα άλλαξαν. Πηγή: Τηλεθεατής

http://www.gossip-tv.gr/story/25171/panagiotes-petrakes-mou-aresei-na-me-diekdikoun
loukitsa
loukitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης